23.01.2021: Leveringene våre fortsetter som vanlig, 1-3 virkedager ♡
Eskimo
Scooter Child Black
349 kr
(437 kr)
inkl. mva
Produktbeskrivelse
Merke:
Avdeling:
Kategori:
Farge:
Svart
Yttermateriale:
Textil
Indre materiale:
Tekstil
Såle:
Gummi
Hælhøyde:
3 cm
Skafthøyde :
21,5 cm
Skaftvidde:
39 cm
Detaljer:
Borrelås
Artikelnummer:
05037-00
Eskimo Scooter Child Black
Disse deilige vinterskoene beskytter føttene til barna dine mot vær og vind, så det viktigste kan settes i sentrum, nemlig leken. Gjennomtenkt design med en lukkbar vristkappe som beskytter mot selv de sterkeste av vinder.
Materiale og teknisk informasjon
Yttermaterialet er tekstil, med en gummisåle som er komfortabelt oppbygd noen centimeter fra bakken for å isolere mot den mest bitende kulden. Varmfôret og med en enkel åpningsmekanisme ved hjelp av en glidelås og snøring.
Står imot snø og slaps
Skoen har blitt umåtelig populær på grunn av evnen til å støte bort regn og slaps, noe som gjør den til en ekte allværsstøvel. Bruk dem med varme bukser og jakke eller vinterdress i glade farger for et livlig antrekk som gjenspeiler barnets glede i leken. Enkel å ta på og av for mer effektivt klesskifte. Bruk gjerne med en ullsokk inni for at foten skal holde en behagelig temperatur i all slags vær.
Slik vil barnets nye favoritter bli behandlet
Skoene er lettstelte og kan tørkes i tørkeskap hvis de har blitt fuktige. Flekker kan enkelt skylles bort fra den nederste delen, og fra overdelen kan de fjernes med en pasta lagd av tannkrem og vann eller med egnede skopleieprodukter.
Vis mer